13 медала за СУ "Олимпиец" от държавното по самбо

Учениците от Спортно училище „Олимпиец” спечелиха един куп отличия, точно 13 на проведеното държавно първенство по самбо за кадети , юноши и девойки младша възраст. Шампионатът се проведе в Панагюрище и стана поредното доказателство за класата на пернишкото самбо. При юношите младша възраст Венелин Асенов стана държавен шампион, той спечели и бронзов медал при кадетите. С втори места и сребърни медали си тръгнаха Габриела Спасова кат.до 53 кг  и Валентина Богомилова кат. до 47 кг., Петя Стоилова при девойките младша възраст в категория до 51 кг. Кристияна Стоилова при кадетките в кат. до 65 кг и Цветелина Асенова. Бронзови отличия спечелиха Кристияна Крумова, Цветелина Асенова при кадетките, Силвия Василева, Габриела Стоянова и Мирослав Йовчев при кадетите. Спечелените медали са атестат да отличната работа на треньорите им Александра Накова и Костадин Топалов.