Четири медала за наши ученици от държавното по борба

На завършилото държавно първенство за юноши и девойки в гр. Враца ,клуб Миньор - Перник взе участие с 8 състезатели. Голяма радост ни донесоха нашите борци ,спечелвайки 4 медала. В тази възраст не сме имали подобни резултати от дълги години и се надяваме тепърва да имаме още много поводи за гордост– това е написано във фейсбук страницата на клуба. Хубавото е,  че Рочетиримата участници са перничани.Сребърният медалист Роберто Владов, който през миналата година завърши Спортното училище „Олимпиец“ , вече е треньор в клуба, но продължава да се бори активно.. Останалите трима медалисти са ученици в училището. Ообено приятно впечатление прави медала на Кристияна Крумова ( кат.до 72 кг), която отскоро тренира борба, и явно има достатъчно качества ,за да напредва с бързи крачки към върховете. Бронзовите медали за Кристин Петров(кат.до 60 кг) и Кристиян Борисов ( кат.до 63 кг) са белег на постоянство. Все пак, трябва да се отбележи,че и двамата са ставали шампиони в своите категории, така че от тях може да се очакват и по-добри постижения в следващите състезания.